FM19 trenerzy

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

03.09.2019, 02:27    #1
Siema, tak się zastanawiam, może ktoś to rozkminił do końca.

Lepszy jest trener, który ma wszystkie atrybuty na 20 a reputację 0.5, czy ten który ma atrybuty "10" a reputację maksymalną?
Miałem dziś taką sytuację, że trener siłowy, który miał atrybuty treningu siłowego lepsze od innego trenera siłowego, ale gorsze "gwiazdki" dzięki niższej reputacji na wykresie porównawczym miał niższą przydatność dla zespołu?
Myślicie, ze zatrudnianie coraz lepszych trenerów pod względem gwiazdek reputacji wpłynie na to że zainteresują się naszym klubem trenerzy z wyższymi skillami treningowymi, a przy okazji dobrą reputacją?

ZYG-a Partyzant

0

05.09.2019 06:46    #2
Kompletnie - nigdy - nie zwracałem uwagi na reputację trenerów, których zatrudniałem. Atrybuty techniczne/stricte treningowe + motywacja, poziom dyscypliny i determinacja - jedyne wyznacznik przydatności dla mnie.

Nie obserwowałem tego zbytnio, ale wydaje mi się, że im lepsza reputacja klubu, tym bardziej znani trenerzy są zainteresowani pracą w nim.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.09.2019 o godz. 06:55

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

05.09.2019 23:26    #3

"ZYG-a" napisał:

Kompletnie - nigdy - nie zwracałem uwagi na reputację trenerów, których zatrudniałem. Atrybuty techniczne/stricte treningowe + motywacja, poziom dyscypliny i determinacja - jedyne wyznacznik przydatności dla mnie.

Nie obserwowałem tego zbytnio, ale wydaje mi się, że im lepsza reputacja klubu, tym bardziej znani trenerzy są zainteresowani pracą w nim.

no tak, ale to tak jak z piłkarzami, jeśli zatrudnisz jednego na wyższym poziomie, to inny z wyższego poziomu też chętnie dołączy, jeśli będzie miał "kompana do gry", a potem dołączy trzeci, który będzie widział, że jest 2 ludzi na poziomie w klubie.
Tak ja to widzę. Pomyślałem, że podobnie może być z reputacją trenerską. a ci co mają wyższą reputację to maja też lepszą pulę osób z dobrymi atrybutami treningowymi.

Oczywiście o det/mot/dys zawsze pamiętam

ZYG-a Partyzant

0

06.09.2019 12:56    #4
Wychodzi na to, że może błędnie nigdy nie zwracałem uwagi na reputację piłkarzy/trenerów. ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.