FM 2020 - warto kupić czy poczekać na 2021?

suszak Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

04.05.2020, 15:47    #1
Witam.
W końcu zdobyłem porządnego lapka, więc czas zorganizować sobie FMA.
I tutaj zwracam się do was - jak wygląda 20? Warto kupić teraz, porządna produkcja czy lepiej się wstrzymać i kupić kolejną wersję?
Nie mam super ciśnienia na granie już teraz, ale jeżeli gra sprawia sporo frajdy i nie będą to pieniądze zmarnowane, skłoniłbym się ku zakupowi.
Dzięki Pomocy

Mirkowski Partyzant

0

04.05.2020 22:02    #2
jezeli nie masz cisnienia na granie to poczekaj do wakacji wtedy FM kosztuje okolo 50-70zl (czerwiec/lipiec) w sklepach EURO RTVAGD, Media Markt lub Media Expert - oczywiscie tu mowie o wersji pudelkowej ;)

suszak Partyzant

0

04.05.2020 22:58    #3
Też całkiem sensowna rada? A jak gameplay? Są jakieś błędy na tym etapie patchowania?

wislak87 Partyzant

0

05.05.2020 12:14    #4
to co mnie jedynie irytuje to nie ma sezonu w którym bramkarz uderzy przy wybijaniu piłką w napastnika i tak pada gol. W obecnym sezonie miałem aż dwa takie przypadki, raz na korzyść :) raz na niekorzyść :(

Poza tym jak dla mnie bomba po przerwie, którą miałem od FM17.

Ale za pół roku będzie kolejna odsłona, gorsza nie będzie więc...
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

suszak Partyzant

0

05.05.2020 18:00    #5
Ostatnia wersja, którą ogrywałem to 15 - będzie ciężko się przestawić? Mam na myśli nowinki, interfejs etc.
Jeśli tak to do nauki jaki klub i na jakim poziomie?
Chyba się skusze na 20 niedługo, niech cena spadnie - w listopadzie będę się martwił.

clicers Partyzant

0

06.05.2020 11:51    #6
Ja przesiadłem się z 16 i 20 jak dla mnie była całkowicie nieczytelna oraz załadowana wieloma niepotrzebnymi opcjami. Skończyło się tak, że wróciłem do 16. 20 może i mogłaby być fajna, gdybym miał mnóstwo czasu na granie i przemierzanie przez ten bezmiar opcji.

wislak87 Partyzant

0

06.05.2020 13:09    #7
U mnie to się odbywało na zasadzie przejmowania kolejnych funkcji w klubie. Początkowo wiecej rzeczy zrzucałem na sztab i w miarę rozgrywki przejmowałem większość zadań.
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.