Strona

Błąd ligi polskiej -brak meczy w grupach mistrz/spadek

moher Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

-1

17.03.2019, 16:41    Pytanie
temat następujący grając lige polską po zakończeniu sezonu zasadniczego nastepuje podział grup i na tym gra sie kończy nie zostaje utworzony kalendarz rozgrywek w grupach w zwiąsku z czym sezon nie zostaje dokonczony i wszystko zostaje w martwym punkcie mozna klikac kolejne dni ale nastepny sezon sie nie ładuje próbowałem klikac do wrzesnia nic to nie daje pojawiaja sie rozgrywki europejskie ale na ekranie pojawia sie znak zapytania sprawdzalem tez load od kilu meczy wstecz rezultat ten sam jednym razem zdazylo mi sie to w 8 sezonie tym razem w 3 prosze prosze pisac czy ktos z czym takim sie spotkał ;/

koziana11 Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

09.07.2019 14:43    #40

"moher" napisał:

słuchajcie mysle ze połowicznie wiem jak sie odepchnac z problemu mianowicie przejzalem swoje save gra załapuje bład w losowymn momencie mozna to sprawdzic wchodzac w kaledarz i w zakladke kaledarza jak dojedziecie na miesiac w ktorym ma byc podzial jest ewidentnie zarezerwowany termin na grupy mistrz/spadek

No dobra, ale jak zaczynam sezon, to w kalendarzu nie ma czegoś takiego. Chyba że coś tam jeszcze mam kliknąć? Bo nie do końca rozumiem.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.