Błąd ligi polskiej -brak meczy w grupach mistrz/spadek

moher Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

-1

17.03.2019, 16:41    Pytanie
temat następujący grając lige polską po zakończeniu sezonu zasadniczego nastepuje podział grup i na tym gra sie kończy nie zostaje utworzony kalendarz rozgrywek w grupach w zwiąsku z czym sezon nie zostaje dokonczony i wszystko zostaje w martwym punkcie mozna klikac kolejne dni ale nastepny sezon sie nie ładuje próbowałem klikac do wrzesnia nic to nie daje pojawiaja sie rozgrywki europejskie ale na ekranie pojawia sie znak zapytania sprawdzalem tez load od kilu meczy wstecz rezultat ten sam jednym razem zdazylo mi sie to w 8 sezonie tym razem w 3 prosze prosze pisac czy ktos z czym takim sie spotkał ;/

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

23.03.2019 00:31    #30
Macie możliwość zuploadować save sprzed 30. kolejki? Takie są najprzydatniejsze.
twitter.com/Ceyvol

Boba Partyzant

0

23.03.2019 13:09    #31
Tutaj save z 19 kolejki, bo innego nie mam :/
https:// ufile.io/ sqf0t

Ceyvol Premier Rewolucji

0

23.03.2019 13:21    #32
Dzięki, każda próbka może się przydać :)
twitter.com/Ceyvol

moher Partyzant

0

25.03.2019 09:47    #33
słuchajcie mysle ze połowicznie wiem jak sie odepchnac z problemu mianowicie przejzalem swoje save gra załapuje bład w losowymn momencie mozna to sprawdzic wchodzac w kaledarz i w zakladke kaledarza jak dojedziecie na miesiac w ktorym ma byc podzial jest ewidentnie zarezerwowany termin na grupy mistrz/spadek jezeli w kaledarzu go nie ma gra sie wysrała dla przykladu grajac legią warszawa 3 grudnia save w kaledarzu ma podzial na grupy a save z 20 grudnia juz nie wiec zaczelem grac od tego 3 grudnia w ktorym jest ok dojechalem do stycznia i nadale jest ok w kaledarzu caly czas sa podzialy na grupy mysle ze do jutra pacne to pol sezonu jezeli sie okaze ze nie zalapie bladu bedzie to znaczyc ze musimy kontrolowac kaledarze robic save co tydzien i da sie jakos pykac dalej pod warunkiem oczywiscie ze macie save z calego sezonu lub z momentu przed bledem jak przejde sezon do konca napisze czy sie udalo

/nie obrażajmy klubów, bo po co
~moderacja

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 25.03.2019 o godz. 15:14

Ceyvol Premier Rewolucji

0

25.03.2019 16:21    #34
Dostałem info, że winne jest prawdopodobnie dodawnie/usuwanie grywalnych lig w trakcie kariery.
twitter.com/Ceyvol

Evix Partyzant

0

25.03.2019 16:47    #35
Raczej wątpię żeby wszyscy co mają tego buga nagle dodawali sobie ligi w trakcie kariery, po prostu za dużo przypadków;d

moher Partyzant

-1

25.03.2019 17:18    #36
ja dla przykladu dodawalem i to czesto na poczatku mam same syfne ligi jak sie klub rozwinol wywalilem je i zmienialem na najlepsze co nie zmienia faktu ze i tak chyba udalo mi sie z tego problemu odepchnac i uratowac save

tomson91 Partyzant

0

28.03.2019 22:25    #37
ja też w trakcie sezonu dodałem sobie kilka lig ;/

moher Partyzant

0

01.04.2019 09:08    #38
a wiec jak pisałem wyzej zeby sprawdzic czy gra ma blad nalezy wejsc w kalendarz a nastepnie w gornym lewym rogu w zakładke kalendarza przesuwacie miesiac na kwiecien i sprawdzacie czy jest zaklepany termin bedzie napisane gr.mistrz lub gr.spadek jezeli termin jest zaklepany wszystko jest ok problem w tym czy macie save z gry przed powstanie bledu ja mialem w jednym przypadu caly sezon od poczatku w drugim pół sezonu jest to w 100% sprawdzona sprawa skonczylem sezon ktory byl wczesniej uszkodzony cofajac go do momentu gdy znalazlem save z rezerwacja terminu grup spadek mistrz i wszystko smiga jak nalezy pozdro

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.