Komentarze do materiału

szfedo Przodownik pracy

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

12.04.2011, 19:53    #1
Się gra jak się ma :D też lubię solidnych defensywnych pomocników z kreatywnością, no ale na początku w słabiakach nie ma tak różowo. Zazwyczaj stać nas na rzeźnika i do tego nie z pierwszej półki. Ja przechodzę zazwyczaj po takiej linii odbierających pomocników Razzotti - Jakaridze Kone - Fellaini. Race i Kone można wyjąć za 600k-2 mln€ więc na początek to dla beniaminków kluczowi gracze na 3-4 lata, potem jak się podreperuje budżet pucharami i stać nas na gwiazdy można wyjąć już coś bardziej kreatywnego, niekoniecznie z defensywnymi atrybutami na maksa, bo wtedy i obrona lepsza. No i ja zazwyczaj biorę Marouana, który bezapelacyjnie jest jednym z najlepszych zawodników, łączących w sobie wszystko co najlepsze w środkowym pomocniku. Solidny w obronie i świetny w ataku.

Miedziany Partyzant

0

13.04.2011, 17:49    #2
Machaj, z tym, że tutaj w gruncie rzeczy nie ma żadnych tajników, żadnych sztuczek taktycznych, czy też żadnych porad, co zrobić aby tracić mniej bramek. W gruncie rzeczy tu jest tylko opisane gdzie kliknąć, żeby coś tam zrobić i żeby sprawdzić do czego się zawodnik nadaje. No chyba, że nie wiesz czym na boisku ma się zajmować stoper, czym boczny obrońca a czym pomocnik. Gdy tworzysz drużynę, to automatycznie masz w głowie jakiś ogólny zarys, co jak ma wyglądać. Dlatego też nie rozumiem zasadności tego poradnika.

autkasz Partyzant

0

13.04.2011, 19:24    #3
Pamiętajmy jeszcze o przygotowaniu do meczu, czyli ustawianie się w defensywie hehe :)
Przechwalanie się niektórych forumowiczów skłoniło mnie do odpalenia starego save'a, kiedy to Wisłą skończyłem sezon z 11 straconymi bramkami :) 28 w 1 r 1 p. sezon 2015/16. Właśnie do niego wracam więc dzięki za motywację.
A co do poradnika, to moim zdaniem jest bardzo dobry i przydatny, ale stosowanie poradników już dawno przestało mnie bawić. Dużo więcej frajdy daje testowanie własnych taktycznych wymysłów:)
Pozdroooo

machaj88 Młody aktywista

0

13.04.2011, 21:35    #4
Zazwyczaj, gdy czegoś nie rozumiem to nie komentuję.
Autor opisał role i zachowanie się na boisku środkowych stoperów. Brawo. Czego tu się czepiać?

Diablo5555 Partyzant

0

14.04.2011, 15:07    #5
Nauczył by mnie ktoś grać w FM 11 , jakoś nigdy mi nie wychodzi. A bardzo chciałbym się nauczyć proszę pisać na gg 9576225 czekam i z góry dziękuje.

oldgunz Żołnierz frontu ideologicznego

0

12.07.2011, 11:10    #6
A ja polecam ciekawy trick, który moim zdaniem działa skuteczniej, niż para środkowych obrońców z rolami 'stopper' i 'cover'. Mianowicie, ustawiamy obydwu środkowym obrońcom ścisłe krycie, częste closing down, a następnie lepszemu (szybszemu) obrońcy ustawiamy krycie indywidualne, drugiemu zaś strefowe. Pierwszy obrońca będzie wychodził wyżej i krył zawodników stanowiących zagrożenie, próbując odebrać piłkę. Gdy mu nie wyjdzie, zawsze zostaje drugi obrońca. Taki układ działa lepiej niż wspomniane combo stopper & cover.
If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

- Bob Paisley

IHateNewFM Partyzant

0

11.08.2011, 00:13    #7
Nawet nie probuje wiem ze i tak to nie zadziala jak wiekszosc porad z tej strony. Cos ostro jest zjeb..e w tym nowym FM. Nie ma znaczenia ze mam lepszych zawodnikow, ze myslalem nad taktyka pol dnia. Tak i tak przeciwnik lepiej wychodzi na pozycje, lepszy pressing, wykorzystywanie sytuacji, wszystko. W nowym FM ,moja praca nie przenosi sie wogole na zmiane. Moze jak sobie gracie zespolami z super kasa to tego nei widzicie. Ale ja tak samo jak w poprzednich FM-ach probuje grac slabeuszami. W poprzedniej czesci gry. Gralem San Andreu 3 liga hiszpanska. 2 sezony w 3 lidze, 2-3 sezony w 2 i awans do Primera Division. Po kilkunastu latach gry zostalem najbogatrszym klubem swiata. Wiec nikt mi nie powie ze nie umiem w to grac (w najnowsego chyba jednak nie) I czulem ze kazde moje dzialanie przynosi efekt. Teraz w nowym nic nie ma sensu. Moze ktos jest taki odwazny i pomoze mi przywrocic radosc gry. Moge podeslac save'a obejrzy moja druzyne taktyke. Powie mi dlaczego na 20 meczy , 1 zw. i 5 remisow. Moje gg 5602480

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution