Komentarze do materiału

bazaFMtojaja Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

02.07.2019, 00:06    #1

"moldovan" napisał:

"bazaFMtojaja" napisał:

reaserch jest mocno uproszczony. nie ma co czytać. macie chyba wąski horyzont skoro myslicie inaczej. co roku znajduje sporo smaczków w ligach wysokorenomowanych, pełno blędów. to są jakieś kpiny nie rzetelna ocena zawodników. wszystko jest na szybko, zasięgniete transfermarktem pod płytkich graczy. coraz bardziej idzie to w stronę fify etc. byle zasiegi sie zgadzały

Pisz swoje komentarze zgrabniej bo nawet nie wiem do końca o co Ci chodzi. Poza tym jeśli widzisz błędy to je zgłaszasz na oficjalnym forum, jęczeć to każdy potrafi ;)

ja tam nie ingeruje co porbaiasz w domu i jakie masz doswiadczenia.
nie wiesz ocb to sie domysl.
baza to shit, co chwila mozna cos zglaszac. niedbalosc reasercherow, pokpiona zupelnie liga francuska. dla ludzi powierzchownych, ktorym sa potrzebne staty jak w fife moze wystarczy

no_2 Partyzant

+1

02.07.2019, 10:53    #2
Ja zrozumiałem o co chodzi ;)
Ale nie widzę żeby coś zmieniało się na gorsze z kolejnymi edycjami. Wiele jest do poprawy co roku, ale to wciąż półka wyżej niż FIFA

moldovan Partyzant

-1

02.07.2019, 13:11    #3

"bazaFMtojaja" napisał:

"moldovan" napisał:

"bazaFMtojaja" napisał:

reaserch jest mocno uproszczony. nie ma co czytać. macie chyba wąski horyzont skoro myslicie inaczej. co roku znajduje sporo smaczków w ligach wysokorenomowanych, pełno blędów. to są jakieś kpiny nie rzetelna ocena zawodników. wszystko jest na szybko, zasięgniete transfermarktem pod płytkich graczy. coraz bardziej idzie to w stronę fify etc. byle zasiegi sie zgadzały

Pisz swoje komentarze zgrabniej bo nawet nie wiem do końca o co Ci chodzi. Poza tym jeśli widzisz błędy to je zgłaszasz na oficjalnym forum, jęczeć to każdy potrafi ;)

ja tam nie ingeruje co porbaiasz w domu i jakie masz doswiadczenia.
nie wiesz ocb to sie domyśl.
baza to shit, co chwila można coś zgłaszać. niedbałość reasercherow, pokpiona zupełnie liga francuska. dla ludzi powierzchownych, którym sa potrzebne staty jak w fife moze wystarczy

https://commu(...)-issues/ proszę bardzo tam zgłaszaj błędy. I w ogóle co to za odpowiedź domyśl się? Skoro według Ciebie są błędy w bazie a nie zgłaszasz ich to w zasadzie nie robisz nic żeby tą sytuację poprawić, bo takich krzykaczy jak Ty jest wielu.
Ja pomagałem przy Francji przy niższych ligach kilka lat temu i wtedy faktycznie było sporo niedociągnięć bo baza była przestarzała. Ale od 2 lat mniej więcej działa to już całkiem sprawnie. Zresztą to jest temat raczej o polskim researchu.

bazaFMtojaja Partyzant

+1

02.07.2019, 20:13    #4
chłopie ja wynajduje błedy takie że za głowę byś się złapał że to jest dopuszczone do rozgrywek - głównie właśnie w francuskiej lidze - czesto w najwyższej klasie rozgrywkowej. tak jest od kilku edycji. krzycze, bo ile można? ręce opadają - ciągle to samo

flexior Partyzant

0

02.07.2019, 20:21    #5
Niestety popularność Football Managera jest coraz mniejsza co widać chociażby w Google Trends:
https://trend(...)0manager

Nie ma więc co się dziwić, że z resarcherem zamiast coraz lepiej, to jest wręcz odwrotnie.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

03.07.2019, 01:12    #6
Pokazują mi ten wykres nie raz, szkoda tylko, że nie uwzględnia:
- stabilizacji grupy odbiorczej i świadomości o grze i marce
- wzrostu bezpośredniego docierania informacji do graczy przez media społecznościowe
- lwiej części wyszukań, które przeniosły się na Facebooka, YouTube i Steam wraz z postępującą zmianą pokoleniową

Innymi słowy - to jest wykres popularności googlowania FM-a, a nie wykres popularności FM-a :)

W praktyce FM19 osiągnął milion sprzedanych kopii 2 miesiące wcześniej niż wynosił dotychczasowy rekord (Xbox Game Pass nie jest w to wliczane). Sprzedaż wzrosła praktycznie wszędzie.
twitter.com/Ceyvol

flexior Partyzant

+1

03.07.2019, 20:56    #7
Oczywiście wiem, że to tylko wykres popularności googlowania.
Jednak i tak mam wrażenie, że jego popularność zwłaszcza w Polsce zmalała.

Może się mylę, chciałbym nawet żeby tak było.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

03.07.2019, 22:01    #8
Zdecydowanie nie, od FM17 liczba grających Polaków wzrosła znacząco. Pojawiła się wtedy licencja Ekstraklasy i reklamy FM-a po raz pierwszy przebiły się do naszego mainstreamu. SI jest bardzo zadowolone z wyników sprzedaży w PL.

Ten przyrost nie przekłada się natomiast na kompetencje uczestników społeczności, które - zamiast rosnąć - maleją. To wynika z automatyzacji wszystkich aspektów gry i śmierci kultury samodzielnego rozwiązywania problemów. Potem ten brak analitycznego myślenia przekłada się na niską jakość debaty lub po prostu na jej brak. W efekcie współczesny eFeManiak nie ma do zaoferowania nic poza swoim gameplayem.

Tak więc, analogicznie jak wcześniej - to co obserwujesz, to nie spadek popularności FM-a, a spadek popularności dyskusji o nim. Gra jest uproszczona do granic możliwości i nie kryje już tylu tajemnic, co kiedyś, natomiast pozostałych aspektów nie ma kto merytorycznie zgłębić.

//Edytowano 21 razy, ostatni raz 03.07.2019, 22:11

twitter.com/Ceyvol

bazaFMtojaja Partyzant

+1

03.07.2019, 23:21    #9

"Ceyvol" napisał:

Zdecydowanie nie, od FM17 liczba grających Polaków wzrosła znacząco. Pojawiła się wtedy licencja Ekstraklasy i reklamy FM-a po raz pierwszy przebiły się do naszego mainstreamu. SI jest bardzo zadowolone z wyników sprzedaży w PL.

Ten przyrost nie przekłada się natomiast na kompetencje uczestników społeczności, które - zamiast rosnąć - maleją. To wynika z automatyzacji wszystkich aspektów gry i śmierci kultury samodzielnego rozwiązywania problemów. Potem ten brak analitycznego myślenia przekłada się na niską jakość debaty lub po prostu na jej brak. W efekcie współczesny eFeManiak nie ma do zaoferowania nic poza swoim gameplayem.

Tak więc, analogicznie jak wcześniej - to co obserwujesz, to nie spadek popularności FM-a, a spadek popularności dyskusji o nim. Gra jest uproszczona do granic możliwości i nie kryje już tylu tajemnic, co kiedyś, natomiast pozostałych aspektów nie ma kto merytorycznie zgłębić.

dokładnie. a co za tym idzie i reserch jest na beznadziejnym poziomie, bo gracz nie jest wymagający i samomyślący. pozdrawiam

flexior Partyzant

0

03.07.2019, 23:47    #10
No i dzięki, że mi to wytłumaczyłeś.
Najwyraźniej brakuje mi prowadzenia żywej dyskusji na temat tej gry.

Może podobnie jest z Fifą, gdzie jakiś czas temu można było na danym forum przedstawiać swoje kariery z gry, dyskutować, oceniać, a teraz wszystko się opiera rozgrywce online i taki stary wyjadacz jak ja, co ciągle gra tylko w kariery, czuje taki niedosyt i tęsknotę za dawnymi czasami :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.