Komentarze do materiału

bazaFMtojaja Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

-2

26.06.2019, 18:26    #1
a czemu nabor oczekuje wiedzy o ekstraklasie? ja tam kij wiem o tym bagnie. jak wyglada nabor do ligi francuskiej skoro taki syf jest co roku w tej bazie ze pelno kwatkow znajduje? chyba mizerny, wigole baza z roku na rok coraz gorsza. w tym roku znalazlem m.in. goscia co gral w ligue1 a w fm19 byl noname na poziom 3 polskiej ligi. gratki dla SI. to jest coraz bardziej fifa a nie kompatybilne narzedzie na ktore powolywal sie everton, natnes czy pzpn

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

27.06.2019, 18:51    #2
Nic nie zrozumiałem.
twitter.com/Ceyvol

mariowolf Partyzant

0

27.06.2019, 22:00    #3
Stara gwardia kruszeje ... ciekawe kto został jeszcze z czasów Krzyśka?

fred Młody aktywista

0

28.06.2019, 08:13    #4
Ale kibel. Co rok tyle kasy wydać na grę a potem jeszcze czekać aż ktoś się zlituje i dorobi niższe ligi grywalne. SI słabo dba o nasz rynek. 3 ligi to powinny być na pniu od wyjścia gry, a tu widzę że nawet do Ekstraklasy potrzeba researcherów. Coraz gorszy ten produkt, cieszę się że nie wydałem pieniędzy na FM 2019 i jak dalej tak będzie to FM 2020 też nie bd kupował.

moldovan Partyzant

0

28.06.2019, 12:03    #5

"fred" napisał:

Ale kibel. Co rok tyle kasy wydać na grę a potem jeszcze czekać aż ktoś się zlituje i dorobi niższe ligi grywalne. SI słabo dba o nasz rynek. 3 ligi to powinny być na pniu od wyjścia gry, a tu widzę że nawet do Ekstraklasy potrzeba researcherów. Coraz gorszy ten produkt, cieszę się że nie wydałem pieniędzy na FM 2019 i jak dalej tak będzie to FM 2020 też nie bd kupował.

To że do Ekstraklasy potrzeba researcherów to nie jest wina SI tylko tego że nie ma osób które chciałyby albo miałyby czas to robić. We Francji i Niemczech z tego co mi wiadomo tez brakuje researcherów do zespołów z najwyższych lig, poza tym żeby niższe ligi były w pełni grywalne, obstawiam że potrzeba kasy plus dobrej sprzedaży gry w polsce. No i przede wszystkim osób które chcą być zaangażowane w polską bazę danych.

fred Młody aktywista

0

28.06.2019, 14:01    #6
Chętnie zająłbym się researchem ale ligi 4 i okręgowej z Mazowsza. Bo dość często jestem na meczach w tych ligach i wiem kto tam gra i jak gra. Ekstraklasa mnie raczej nie interesuje, a i wiedzy nie mam odpowiedniej.

moldovan Partyzant

0

28.06.2019, 15:17    #7

"fred" napisał:

Chętnie zająłbym się researchem ale ligi 4 i okręgowej z Mazowsza. Bo dość często jestem na meczach w tych ligach i wiem kto tam gra i jak gra. Ekstraklasa mnie raczej nie interesuje, a i wiedzy nie mam odpowiedniej.

Ja też chętnie zająłbym się 4 ligą i okręgówką ale skoro nie ma 'zainteresowania' nawet przy 3 lidze to wątpię że specjalnie będą szukać i tworzyć zespoły w niższych ligach. Jeśli 3 poziom będzie odwzorowany w miarę realnie (a nie że sporo klubów ma w zasadzie tylko 16-18 piłkarzy dodanych) to na pewno będzie i dokładny research przy 4 lidze.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

-1

28.06.2019, 19:18    #8
Przede wszystkim research nie będzie dodawał do bazy klubów z niższych klas, gdy z IV ligi dodanych jest ledwie 175 z 325 zespołów.

"fred" napisał:

Przeczytaj wywiad z Gietzem, a jak czytałeś, to przeczytaj jeszcze raz, bo postrzegasz research w olbrzymim uproszczeniu.

Żeby dostać domyślnie grywalną 2. ligę, musielibyśmy mieć wiarygodne opracowaną całą 3. ligę. Do grywalnej ligi nie mogą przecież awansować kluby z wybiórczymi kadrami - muszą być zresearchowane, inaczej od razu będą zawsze spadać z powrotem, balans gry będzie do kitu. To są 72 dodatkowe kluby do zrobienia przy 52 na całym poziomie centralnym. A w 3. lidze zdarza się już wiele klubów z kompletnych wiosek, jakiś Agroplon Głuszyna czy Spartakus Daleszyce, gdzie znalezienie osoby, która ma wiedzę o klubie, FM-ie i jeszcze zwyczajnie nadaje się na researchera, to szukanie wody w pustej szklance.

Tego nie może robić jakaś ogólna osoba z drugiego końca Polski. Opracowanie klubu to nie tylko wpisanie nazwy, kolorów, nazwisk zawodników i ich pozycji. Potrzebujesz czasami trudnych do zdobycia danych, jakichś informacji o budżecie, personelu, mocniejszych nogach piłkarzy, ich kontraktach, wzrostu i wagi (niezbędne, a często nie do zdobycia!), nawet nie każdą datę urodzenia znajdziesz w sieci. Ba, często nie określisz nawet pozycji, bo wszystko co znajdziesz to "obrońca" czy "pomocnik", a nie wszędzie odpiszą ci na prośbę o doprecyzowanie. Jeśli komuś się wydaje, że w pojedynkę zrobi wiarygodny research dla setki klubów, to jest bardzo, bardzo naiwny.
twitter.com/Ceyvol

bazaFMtojaja Partyzant

0

30.06.2019, 00:20    #9
reaserch jest mocno uproszczony. nie ma co czytać. macie chyba wąski horyzont skoro myslicie inaczej. co roku znajduje sporo smaczków w ligach wysokorenomowanych, pełno blędów. to są jakieś kpiny nie rzetelna ocena zawodników. wszystko jest na szybko, zasięgniete transfermarktem pod płytkich graczy. coraz bardziej idzie to w stronę fify etc. byle zasiegi sie zgadzały

moldovan Partyzant

-1

01.07.2019, 22:47    #10

"bazaFMtojaja" napisał:

reaserch jest mocno uproszczony. nie ma co czytać. macie chyba wąski horyzont skoro myslicie inaczej. co roku znajduje sporo smaczków w ligach wysokorenomowanych, pełno blędów. to są jakieś kpiny nie rzetelna ocena zawodników. wszystko jest na szybko, zasięgniete transfermarktem pod płytkich graczy. coraz bardziej idzie to w stronę fify etc. byle zasiegi sie zgadzały

Pisz swoje komentarze zgrabniej bo nawet nie wiem do końca o co Ci chodzi. Poza tym jeśli widzisz błędy to je zgłaszasz na oficjalnym forum, jęczeć to każdy potrafi ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.