Komentarze do materiału

Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

17.03.2012, 12:47    #1
Morale? Miałem w poprzednim sezonie dziwne zjawisko. Zebranie zespołu, mamy lidera, choć ostatnio kilka remisów. Namawiam ich do spięcia się na końcówkę ligi, kapitan i kolejny zawodnik mnie popierają. Na koniec odzywa się Dudek: Patryk, Ty chyba uważasz inaczej? Oczywiście spierdzielił mi tak czy siak rozmowę. Miałem tak dwa razy. Najpierw powiedziałem, że jestem rozczarowany, na co zespół zareagował w małej ilości pozytywnie, ale negatywnych nastrojów było bardzo mało, 1 może 2. W drugim przypadku powiedziałem, że takiej reakcji oczekiwałem i wszyscy czerwoni. Moje pytanie nie brzmi więc dlaczego tak zareagowali, tylko czemu Dudek wyjechał z takim tekstem i to dwukrotnie?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

SebolOsW Partyzant

0

17.03.2012, 12:56    #2
Świetny materiał. Szczerze mówiąc - nawet lekcje Piotra Sebastiana mnie tak nie zaciekawiły, jak ten artykuł.
Més que un club. Visca el Barça.

Palimpsest Młody aktywista

0

17.03.2012, 13:02    #3
Brawo! Świetny i konkretny, przejrzyście spisany poradnik. Na pewno jestem po nim nieco mądrzejszy i z kilku rad skorzystam.
@

Guezmir Młody aktywista

0

17.03.2012, 13:23    #4
Osobiscie wciaz uzywam tych samych patentow z tirt 09, w najnowszej czesci managera z duzym powodzeniem. jesli przeciwko mojej druzynie gra np. bardzo szybki prawoskrzydlowy wymuszam na nim gre PRAWA NOGA i wywieram pressing, co sprawia, ze trzymam go w bocznym sektorze boiska i staram sie nie pozwolic mu wbiec w pole karne gdzie bylby bardzo grozny. Jego przeciwienstwo, czyli prawoskrzydlowy z niskimi atrybutami szybkosci i przyspieszenia jest zachecany przeze mnie do schodzenia do srodka pola, poprzez wymuszanie gry lewa noga i pressing. nie jest szybki wiec latwiej bedzie go pokryc, jesli ma super technike lub strzal z dystansu zalecam scisle krycie. Nigdy nie kryje scisle sprinterow, zawsze technikow z przecietna lub marna szybkoscia. W tym sie roznia nasze koncepcje, z cala reszta sie zgadzam. Jeszcze dzisiaj sprobuje zdolowac jakiegos malo ogarnietego zawodnika najblizszego rywala. Fajny artykul.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.03.2012, 13:26

"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Bordieu Ekspert

Grupa: Ekspert

0

17.03.2012, 16:11    #5
@Guezmir, ten pomysł również jest niezwykle skuteczny, jednak nie chciałem go mieszać w jednym tekście z innymi ideami. Niemniej, z pewnością zasługuje na szerszy opis.

jasiek77 Partyzant

0

17.03.2012, 17:44    #6
Tekst będzie bardzo pomocny :)

samuraj186 Partyzant

0

17.03.2012, 18:10    #7
Ogólnie wiekszać patentów z 09 sprawdza sie w nowszych czesciach , a sprawa z sędziami nie zawsze sie sprawdza :)
i tylko Legia Legia Warszawa

Rossoneri1997 Partyzant

0

19.03.2012, 13:35    #8
Wiem że dziwne pytanie, ale jak przed meczem ustawić, aby konkretny zawodnik krył konkretnego rywala? I co znaczy by boczny obrońca grał szeroko w obronie jak to ustawić?

Guezmir Młody aktywista

0

19.03.2012, 13:45    #9

"Rossoneri1997" napisał:

Wiem że dziwne pytanie, ale jak przed meczem ustawić, aby konkretny zawodnik krył konkretnego rywala? I co znaczy by boczny obrońca grał szeroko w obronie jak to ustawić?

Ustawiasz w poleceniach druzynowych krycie 1 na 1. Twoj prawy srodkowy obronca bedzie kryc lewego srodkowego napastnika rywala. Szerokosc rowniez ustawiasz w ustawieniach druzynowych. Oznacza to jak szeroko bedzie ustawiona Twoja druzyna bez posiadania pilki.
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Rossoneri1997 Partyzant

0

19.03.2012, 14:20    #10

"Guezmir" napisał:

"Rossoneri1997" napisał:

Ustawiasz w poleceniach druzynowych krycie 1 na 1. Twoj prawy srodkowy obronca bedzie kryc lewego srodkowego napastnika rywala. Szerokosc rowniez ustawiasz w ustawieniach druzynowych. Oznacza to jak szeroko bedzie ustawiona Twoja druzyna bez posiadania pilki.

Dzięki, choć zawsze myślałem, że szerokość tyczy się gry z piłką ale jak jest tak jak mówisz to bardzo mi to pomoże. Dzięki!!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 60 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2016 by FM Revolution