Strona

Załóż własną piłkarską stronę internetową

Piłkarskie strony

KOMENTOWANY MATERIAŁ

Zwiń

komentarze

Zwiń

Jacko Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

17.03.2012, 12:47 #1

Morale? Miałem w poprzednim sezonie dziwne zjawisko. Zebranie zespołu, mamy lidera, choć ostatnio kilka remisów. Namawiam ich do spięcia się na końcówkę ligi, kapitan i kolejny zawodnik mnie popierają. Na koniec odzywa się Dudek: Patryk, Ty chyba uważasz inaczej? Oczywiście spierdzielił mi tak czy siak rozmowę. Miałem tak dwa razy. Najpierw powiedziałem, że jestem rozczarowany, na co zespół zareagował w małej ilości pozytywnie, ale negatywnych nastrojów było bardzo mało, 1 może 2. W drugim przypadku powiedziałem, że takiej reakcji oczekiwałem i wszyscy czerwoni. Moje pytanie nie brzmi więc dlaczego tak zareagowali, tylko czemu Dudek wyjechał z takim tekstem i to dwukrotnie?

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

1 - https://twitter.com/K_Madejewski

2 - http://vivelafrance.blog.pl/

SebolOsW Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
0

17.03.2012, 12:56 #2

Świetny materiał. Szczerze mówiąc - nawet lekcje Piotra Sebastiana mnie tak nie zaciekawiły, jak ten artykuł.

Més que un club. Visca el Barça.

Palimpsest Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

17.03.2012, 13:02 #3

Brawo! Świetny i konkretny, przejrzyście spisany poradnik. Na pewno jestem po nim nieco mądrzejszy i z kilku rad skorzystam.

@

Guezmir Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

17.03.2012, 13:23 #4

Osobiscie wciaz uzywam tych samych patentow z tirt 09, w najnowszej czesci managera z duzym powodzeniem. jesli przeciwko mojej druzynie gra np. bardzo szybki prawoskrzydlowy wymuszam na nim gre PRAWA NOGA i wywieram pressing, co sprawia, ze trzymam go w bocznym sektorze boiska i staram sie nie pozwolic mu wbiec w pole karne gdzie bylby bardzo grozny. Jego przeciwienstwo, czyli prawoskrzydlowy z niskimi atrybutami szybkosci i przyspieszenia jest zachecany przeze mnie do schodzenia do srodka pola, poprzez wymuszanie gry lewa noga i pressing. nie jest szybki wiec latwiej bedzie go pokryc, jesli ma super technike lub strzal z dystansu zalecam scisle krycie. Nigdy nie kryje scisle sprinterow, zawsze technikow z przecietna lub marna szybkoscia. W tym sie roznia nasze koncepcje, z cala reszta sie zgadzam. Jeszcze dzisiaj sprobuje zdolowac jakiegos malo ogarnietego zawodnika najblizszego rywala. Fajny artykul.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.03.2012, 13:26

"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Bordieu Ekspert

Grupa:
Ekspert
0

17.03.2012, 16:11 #5

@Guezmir, ten pomysł również jest niezwykle skuteczny, jednak nie chciałem go mieszać w jednym tekście z innymi ideami. Niemniej, z pewnością zasługuje na szerszy opis.

jasiek77 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

17.03.2012, 17:44 #6

Tekst będzie bardzo pomocny Uśmiech

samuraj186 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

17.03.2012, 18:10 #7

Ogólnie wiekszać patentów z 09 sprawdza sie w nowszych czesciach , a sprawa z sędziami nie zawsze sie sprawdza Uśmiech

i tylko Legia Legia Warszawa

Rossoneri1997 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

19.03.2012, 13:35 #8

Wiem że dziwne pytanie, ale jak przed meczem ustawić, aby konkretny zawodnik krył konkretnego rywala? I co znaczy by boczny obrońca grał szeroko w obronie jak to ustawić?

Guezmir Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

19.03.2012, 13:45 #9

"Rossoneri1997" napisał:

Wiem że dziwne pytanie, ale jak przed meczem ustawić, aby konkretny zawodnik krył konkretnego rywala? I co znaczy by boczny obrońca grał szeroko w obronie jak to ustawić?

Ustawiasz w poleceniach druzynowych krycie 1 na 1. Twoj prawy srodkowy obronca bedzie kryc lewego srodkowego napastnika rywala. Szerokosc rowniez ustawiasz w ustawieniach druzynowych. Oznacza to jak szeroko bedzie ustawiona Twoja druzyna bez posiadania pilki.

"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Rossoneri1997 Rewolucjonista

Grupa:
Użytkownik
Poziom ostrzeżeń:
0

19.03.2012, 14:20 #10

"Guezmir" napisał:

"Rossoneri1997" napisał:

Ustawiasz w poleceniach druzynowych krycie 1 na 1. Twoj prawy srodkowy obronca bedzie kryc lewego srodkowego napastnika rywala. Szerokosc rowniez ustawiasz w ustawieniach druzynowych. Oznacza to jak szeroko bedzie ustawiona Twoja druzyna bez posiadania pilki.

Dzięki, choć zawsze myślałem, że szerokość tyczy się gry z piłką ale jak jest tak jak mówisz to bardzo mi to pomoże. Dzięki!!!

Strona

Załóż własną piłkarską stronę internetową

Piłkarskie strony

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

REKLAMA

Muve.pl

Reklama

.