Logopacki

Polska 2020 Logopack Ceyvol | 14.12.2019 02:08 | wersja gry: FM 2020 | kategoria: Logopacki

Komentarze do materiału

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

30.12.2019, 19:22    #1
Pokusił się ktoś o współpracę miedzy wszystkimi grafikami (osobami od grafiki), zeby stworzyc jedną wielką paczkę uniwersalną z logiem każdego klubu? :D A może po tym pytaniu, ktoś takie coś zaproponuje na scenie FMowej :)

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

30.12.2019, 20:11    #2
A to jest w ogóle w PL ktoś spoza FM Rev, kto wycina grafikę? Poważnie pytam.

Ten logopack ma 500 herbów. Liczba, o której mówisz, to jakieś 50 000 herbów. Chcąc wykonać to w rozsądnym czasie, potrzebowałbyś minimum kilkunastu osób, będących w stanie zachować wyśrubowany standard jakości. A na koniec pozostajesz bez pewności, czy ta praca nie pójdzie na marne wskutek czyichś roszczeń.

Poza tym, nie ma czegoś takiego jak uniwersalna paczka. Każda będzie się starzeć. Im będzie większa, tym czas poświęcany na jej aktualizację będzie rósł w postępie geometrycznym. Wolę skupić się na Polsce i dbać o to, by ten ważny dla nas wycinek był dopracowany, bo nikt o nasze interesy za nas nie zadba. Resztę zostawiam globalnym społecznościom, które mają do tego lepsze zasoby.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.12.2019, 20:12

twitter.com/Ceyvol

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

31.12.2019, 15:13    #3

"Ceyvol" napisał:

A to jest w ogóle w PL ktoś spoza FM Rev, kto wycina grafikę? Poważnie pytam.

Ten logopack ma 500 herbów. Liczba, o której mówisz, to jakieś 50 000 herbów. Chcąc wykonać to w rozsądnym czasie, potrzebowałbyś minimum kilkunastu osób, będących w stanie zachować wyśrubowany standard jakości. A na koniec pozostajesz bez pewności, czy ta praca nie pójdzie na marne wskutek czyichś roszczeń.

Poza tym, nie ma czegoś takiego jak uniwersalna paczka. Każda będzie się starzeć. Im będzie większa, tym czas poświęcany na jej aktualizację będzie rósł w postępie geometrycznym. Wolę skupić się na Polsce i dbać o to, by ten ważny dla nas wycinek był dopracowany, bo nikt o nasze interesy za nas nie zadba. Resztę zostawiam globalnym społecznościom, które mają do tego lepsze zasoby.

no chodziło mi o połączenie plików w całość przez różne studia, słowacy podobno robią dobre kitsy, jest sortitousi i inne stronki. Raczej udostępniane są za free więc nikt na tym nie zarabia to można by było się pokusić o taką współpracę :)
Taka luźna prośba/sugestia/pomysł :) Nie wiem na czym polega tworzenie takich grafik, sam bym pomógł jakbym sie znał :(

adrianc1910 Partyzant

0

17.01.2020, 21:45    #4
Ktoś może mi wyjaśnić/podpowiedzieć dlaczego w drużynach rezerw (np. w I lidze) na głównym ekranie składu mam normalnie logo klubu, a jak wchodzę w konkretnego piłkarza rezerw to już mam pierwotne logo z gry? To tak jest czy mi się coś skopało jakimś innym fixem?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

18.01.2020, 00:38    #5
Jezu, ale się uwzięliście na ten logopack :D Ta paczka pokrywa wszystkie polskie kluby w bazie. Główne, rezerwy, szkółki, nieistniejące, małe herby, duże, bez różnicy - wszystko. Nawet ukraińską Pogoń Lwów w FM-ach sprzed x lat.

Problem, który opisujesz wskazuje na to, że używasz jakiegoś dodatku ligowego, który wprowadza zmiany w zakresie rezerw.

Ewentualnie wcale nie używasz naszego logopacka ;)
twitter.com/Ceyvol

Tysqie24 Partyzant

0

18.01.2020, 08:23    #6

"adrianc1910" napisał:

Ktoś może mi wyjaśnić/podpowiedzieć dlaczego w drużynach rezerw (np. w I lidze) na głównym ekranie składu mam normalnie logo klubu, a jak wchodzę w konkretnego piłkarza rezerw to już mam pierwotne logo z gry? To tak jest czy mi się coś skopało jakimś innym fixem?

Musi Ci się coś z czymś gryźć bo u mnie wszystko hula

adrianc1910 Partyzant

0

18.01.2020, 17:45    #7
Dzięki, to chciałem właśnie wiedzieć, teraz będę lokalizował gdzie leży źródło problemu. ;)

adrianc1910 Partyzant

0

18.01.2020, 18:38    #8
Już wiem - przy wybraniu dodatku FM Revolution Polska Liga Update 2020 1.1 tak mi się dzieje, ktoś wie jaka może być tego przyczyna? Trochę to dziwne, że na samym ekranie rezerw logo się wyświetla, a po wybraniu konkretnego piłkarza rezerw już nie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.