Komentarze do materiału

Gallacher Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

07.10.2018, 21:35    #1
@pucek
To jaka kwota powinna być w miarę rozsądna ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

pooh77 Partyzant

0

11.10.2018, 02:59    #2
[quote="Spike1922"(...)Najbardziej dla mnie na minus po zobaczeniu zdjęć z gry to zdecydowanie to co najbardziej irytowało w FM18 czyli pozycje graczy. Pavard mimo dobrej gry na prawej obronie na ostatnim mundialu w grze jako środkowy obrońca. Jeżeli gracz ma na danej pozycji kolor żółty, nie zwykłem go wystawiać. W Liverpool'u trzech świetnych graczy na prawe skrzydło: Mane, Salah, Shaqiri, a w rzeczywistości Mane z powodzeniem występuje również z lewej strony boiska. Takie sytuacje można mnożyć, a trening pozycji trwa ponad sezon w większości przypadków. W "siedemnastce" jeśli dobrze pamiętam trochę lepiej to wyglądało. Nowości na plus, pozostaje czekać dwa tygodnie i ocenić w praktyce:)[/quote]

Wyćwiczenie zawodnika na nowej pozycji, jeśli ma predyspozycje do gry na niej, mi zajmuje max jedną rundę, przy czym ten zawodnik na początku wchodzi z ławki, aż złapie, przynajmniej, opis tejże pozycji.

pooh77 Partyzant

0

11.10.2018, 03:02    #3

"Ceyvol" napisał:

Bardzo poszli w tym roku z głosem ludu: trening, fazy taktyczne, VAR, goal-line, małe stadiony, to wszystko było wałkowane na Forum SI przez ostatni rok, a pierwsze dwie rzeczy nawet 10 lat.

Ekscytacji niektórych VAR-em nie rozumiem zupełnie, to chyba najbardziej niekorzystny dla gracza przykład realizmu - spowolnienie rozgrywki, które zbuduje napięcie w 1 na 100 sytuacji. Mundial musiał sprawić, że zobaczyli w tym "głośną" zmianę, która dobrze się przyjmie. Jeszcze w styczniu w ogóle nie było tematu.

Ekscytacja jak eksytacja, dobrze, że będzie. Ja z kolei nie rozumiem tych, którzy narzekają na to, że będzie wydłużał rozgrywkę. Owszem, będzie, ale przecież tak jest w rzeczywistości! Podejrzewam, że będzie opcja wyłączenia podglądu VAR. Jeśli nie, a tak strasznie będzie to komuś przeszkadzać, to niech gra w lidze, w której VARu nie ma.

Spike1922 Partyzant

0

11.10.2018, 16:00    #4
W Lechu po aktualizacji ostatniego okna transferowego w kadrze znajduje się 0! nominalnych lewoskrzydłowych. Prawych za to aż 4 (Makuszewski, Amaral, Jóźwiak i Klupś). Makuszewski z lewej strony z konieczności był więc podstawowym zawodnikiem. W Lidze Europejskiej co prawda radził sobie świetnie bo osiągnął dwucyfrową liczbę bramek + jakieś asysty w lidze też nie radził sobie źle ale na początku gry miał tylko połowę umiejętności gry na tej pozycji, a po sezonie podskoczyła na 3/4. Mimo wszystko uważam że niektórzy zawodnicy są o wiele bardziej wszechstronni :)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.10.2018, 16:00

Gallacher Partyzant

0

11.10.2018, 17:28    #5
Dlaczego na Allegro są takie zawyżone ? nawet FM 16 kosztuję 99 zł :D orientuję się gdzie mogą kupić wersję pudełkową (folia ) FM 2018 ale w rozsądnych cenach ? bo te Allegro to chyba gruba przesada.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.