Strona

Komentarze do materiału

Zecevic Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

15.01.2011, 19:12    #1
W FM10 to była jeszcze większa przesada. Podawało się z rogu zawodnikowi przed polem karnym i on potrafił strzelić ponad 20 goli w lidze (grając około 30 meczów) po pięknych strzałach. Dzięki temu praktycznie od razu po przejęciu moje Dinamo Zagrzeb potrafiło ogrywać najlepsze drużyny w LM.

Guezmir Młody aktywista

0

15.01.2011, 20:55    #2

Zecevic napisał:

W FM10 to była jeszcze większa przesada. Podawało się z rogu zawodnikowi przed polem karnym i on potrafił strzelić ponad 20 goli w lidze (grając około 30 meczów) po pięknych strzałach. Dzięki temu praktycznie od razu po przejęciu moje Dinamo Zagrzeb potrafiło ogrywać najlepsze drużyny w LM.

I co? Cieszyłeś się graniem mimo to?
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

0

15.01.2011, 22:20    #3
A w tym ta opcja jak się sprawuje u Was?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

bugi42 Młody aktywista

0

19.01.2011, 17:42    #4
Muszę się pochwalić że stosuje prawie takie same rozwiazanie z tym ze nie ma nikogo kto wychodzi z głębi pola (chyba jednak to zastosuje), malutkie kosmetyczne zmiany bo wolę więcej piłkarzy w ataku i i jak to napisałeś że środkowy obrońca powinien nabiegać na długi słupek, a nie zawsze, ja w Chelsea wolę ustawić Drogbę, niż Terrego, ew. Ivanovica.

E: Zrąbało mnie, przecie Drogba to niemal ideał na atakowanie bramkarza. :D

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2011, 11:31

...

Keepon Partyzant

0

19.01.2011, 21:27    #5
Zawsze ustawiam najwyższego zawodnika dobrze grającego głową (zazwyczaj środkowy obrońca) na krótkim słupku. W okolicy stawiam jeszcze szybkiego zawodnika który schodzi do środka/na daleki słupek, i odciąga obrońców. W Cracovii średnio jeden na 4, 5 rzutów to bramka (zależy od klasy obrońcy kryjącego). Testowałem też w niższych ligach angielskich - działa bardzo dobrze, średnio bramka co trzy rożne.

gwarekzabrze Partyzant

0

23.01.2011, 11:50    #6
Chciałbym sie spytac milej publicznosci tego portalu
jak dodac talent wraz ze zdjeciem i atrybutami bo wydaje mi sie ze odkryłem jeden i chcialbym sie podzielic ;)

Lucasinho Ekspert

Grupa: Ekspert

0

23.01.2011, 12:37    #7
lucasinho.blox.pl

serotonin Partyzant

0

27.01.2011, 12:14    #8
Ja nic wielkiego nie robię w nowej części tylko ustawiam gra na długi słupek i w sezonie moi środkowi obrońcy strzelają około 10 goli z tego fragmentu gry :) nie trzeba nic ustawiać przestawiać gra sama ma już to ustawione jedynie wrzucić piłkę na długi słupek i tyle :)
Największą przesadą było jak Mexes w Romie strzelił tak 3 gole w meczu :D

jaruone Młody aktywista

0

06.02.2011, 16:15    #9
Trzeba to zastosować - nie jako wał czy przekręt, ale konieczność. Przy grze z rożnych w pole bramkowe moi obrońcy (nie jakieś tuzy ale i nie liliputy bez umiejętności gry głową) czy napastnicy strzelali łącznie może ze 3-5 goli. Żenujący wynik zważywszy, że siejąc ferment w polu karnym i wywierając presję na bramkarzu we wcześniejszych edycjach FM'a z 10 brameczek na sezon padało (starałem się nie wykorzystywać tej przewagi w nadmiarze ;) ) - słynne dośrodkowanie w pole bramkowe i 2 rosłych obrońców wywiera presję na bramkarzu. Te 3-5 goli bym przebolał gdyby przeciwnik (nawet o porównywalnej czy niższej klasie) nie sadził mi co kilka meczy w kluczowym momencie takiej brameczki. Cóż - teraz może zyskam skuteczne narzędzie obrony przez atak. W sumie gram w Premiership - a tam bramy z dyńki są kwintesencją gry ;)

Marian B Partyzant

0

21.04.2011, 19:48    #10
Czym wy się podniecacie? Nie zaglądałem tutaj od ponad roku ale teraz planuję zakup Fm2011 a grałem cały czas w FM2009 i stały fragment gry gdzie środkowy obrońca strzela dużo bramek jest znany od 2lat. Sprawdziłem ustawienia opisane i to samo.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.