Komentarze do materiału

Mirkowski Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

19.07.2020, 22:51    #1
Powodzenia w walce o mistrzostwo kraju! oraz dziękuje za kolejny odc

wislak87 Partyzant

0

20.07.2020, 00:15    #2
Jak zawsze łapka w górę! Czekam na dalsze losy!
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

jonathan11 Partyzant

0

20.07.2020, 13:19    #3
Też przeczytałem. Od razu przypomniało mi się, że też zostałem wybrany Menadżerem Roku, ale... zupełnie nie rozumiem dlaczego. Byłem po pierwszym sezonie Pogonią Szczecin i zająłem w lidze raptem 7.miejsce, w Pucharze Polski nic ciekawego nie pokazałem i bach - tytuł Menadżera Roku. Wyszła głupota tej gry.

Kolejnym absurdem gry jest że prezes wymaga ode mnie, abym wszedł do grupy Ligi Europy, ale w ekstraklapie wystarczy jak będę w grupie mistrzowskiej.

@Gilbert
Furmana kupiłem po pierwszym sezonie do mojej Pogoni za 6 mln zł (gram na złotówkach) i jestem z niego zadowolny. Co prawda asyst ma zaskakująco mało, ale zbiera jedne z lepszych not w zespole i jest ważna postacią w szatni. Chciały go kupić zimą Chińczycy, dając za niego już nie pamiętam ile, ale się nie zgodziłem. Lecz przyszla kolejna oferta i właściciel klubu mi go sprzedał, ale zaprotestowałem i Furman na szczęście został w mojej drużynie. Dostajesz za niego oferty z innych klubów?

U mnie w lidze Legia taka wcale nie za mocna (pisałem o tym pod innym wątkiem) - na trzy sezony rozegrane mistrza tylko raz wygrali (w drugim sezonie mojej gry mistrzem był Lech, w trzecim Jagiellonia).

Mam trzy pytania do Ciebie:
1. Czemu grasz sparingi z takimi słabymi drużynami?
2. Jaką grasz taktyką?
3. Wysyłasz scoutów do Niemiec? Bo masz w składzie kilku grajków stamtąd. Korzystasz z jakiś pakietów scoutingowych?

Gilbert Młody aktywista

Grupa: Ekspert

0

23.07.2020, 10:50    #4
Fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy to w ogóle czytają :). Kolejny odcinek 1 sierpnia, ostatnio opuściłem się z grą w FM-a, bo ściągnąłem sobie NBA 2k20 na PS4 i nie mogę się od tego oderwać ;).

@jonathan11
1. To tylko moje przeświadczenie, ale wydaje mi się, że łatwiej wprowadzić nowych piłkarzy, zadbać o morale przed sezonem itp. gdy po drodze będą same zwycięstwa. Czasami tylko zdarzy się mocniejszy rywal, gdy np. mogę zrealizować klauzulę o sparingu z klubem, do którego sprzedałem piłkarza.
2. Niezmiennie 4-2-2-2 (dwóch środkowych pomocników i dwóch ofensywnych na skrzydłach).
3. Co do pakietów to mam te najlepsze zarówno seniorski i juniorski. A rynek niemiecki jest bardzo ciekawy, bo jest tam naprawdę sporo grajków z polskim obywatelstwem, a i ogólnie niemieckie kluby mają interesujących piłkarzy i dość łatwo można ich kupić albo wypożyczyć. Oczywiście w pierwszej kolejności staram się szukać wśród tych, którym kończą się kontrakty albo są wystawieni na sprzedaż.
…(…)…

jonathan11 Partyzant

0

25.07.2020, 19:29    #5
@Gilbert

Z tymi sparingami to różnie - ja raz miałem tak, że wszystkie sparingi zimą wygrałem z solidnymi rywalami, a potem w lidze dwa pierwsze mecze to dwie porażki. Ale jeśli Tobie się sprawdza to co robisz to warto to kontynuować :)

Kolejny Twój odcinek też chętnie przeczytam. Odkąd tu się udzielam na forum jestem ciekawy jak innym kolegom trenerom idzie w tej grze :)

Gilbert Młody aktywista

Grupa: Ekspert

0

27.07.2020, 14:51    #6
Między innymi to jest właśnie piękne w FM, że ilu graczy tyle sposobów na rozgrywkę :).
…(…)…

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.