Komentarze do materiału

del3 Młody aktywista

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

23.02.2016, 16:01    #1
aż mi teraz głupio haha :(
Go, Go, Go The Gunners !

Bolson Minister ds. Nagłych

Grupa: Moderator

0

23.02.2016, 16:18    #2

"del3" napisał:

Mimo to, dobrze Cię widzieć zalogowanego, ziomek! :)
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

del3 Młody aktywista

0

23.02.2016, 16:23    #3

"Bolson" napisał:

"del3" napisał:

Mimo to, dobrze Cię widzieć zalogowanego, ziomek! :)

mi również miło wrócić, witam serdecznie :D
Go, Go, Go The Gunners !

Khamill Partyzant

0

23.02.2016, 18:12    #4
Kusi mnie jak cholera zagrać kimś niszowym np. kierunek skandynawski lub portugalski ale kompletnie nie wiem kim. Jakoś tak nie znalazłem klubu w który bym się wkręcił i który by mnie pochłonął...Może macie jakieś propozycję właśnie z tych dwóch kierunków???

Rio5fan Partyzant

0

04.03.2016, 11:40    #5
Panowie, czy czekanie na oferty klubów zamiast składania aplikacji samemu bardzo zmniejsza szansę na fajną karierę? Chodzi mi o prawdopodobieństwo, że dobry klub złoży mi ofertę w porównaniu do szansy objęcia go po samodzielnej aplikacji.

Rem-8 Wywrotowiec

Grupa: Moderator

0

04.03.2016, 11:57    #6
Teoretycznie jest tak, że jak klub składa Tobie ofertę, to znaczy, że inni kandydaci nie spełnili wymagań, więc chwytają się brzytwy - zatem może być ciekawsza kariera. Jak Ty składasz zapytanie, to możliwe, że inni też złożyli, a składa się zapytania raczej do silniejszych klubów, a co za tym idzie pewnie i lepsi menedżerowie też to zrobili. Ja zawsze czekam :)
"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

Rio5fan Partyzant

0

04.03.2016, 12:41    #7

"Rem-8" napisał:

Teoretycznie jest tak, że jak klub składa Tobie ofertę, to znaczy, że inni kandydaci nie spełnili wymagań, więc chwytają się brzytwy - zatem może być ciekawsza kariera. Jak Ty składasz zapytanie, to możliwe, że inni też złożyli, a składa się zapytania raczej do silniejszych klubów, a co za tym idzie pewnie i lepsi menedżerowie też to zrobili. Ja zawsze czekam :)

Dzięki za odpowiedź, w takim razie spokojnie sobie poczekam na oferty :)

Viique Młody aktywista

0

04.03.2016, 13:31    #8

"Rio5fan" napisał:

Moim zdaniem jeśli liczysz na bardziej realistyczną karierę lepiej poczekać na ofertę od klubu. Jeszcze w FM13 zacząłem swoją przygodę w walijskiej ekstraklasie. W pierwszym sezonie udało mi się uratować przed spadkiem, głównego faworyta do relegacji. W trakcie sezonu złożyłem podanie do St. Patrick's Athletic (czołowa drużyna ligi Irlandzkiej). W pierwszym sezonie nie dało się nic z nimi ugrać, zaś w drugim zdobyłem 2 (lub 3 miejsce). W następnym sezonie mnie wywalili, bo zapowiedziałem zdobycie mistrzostwa kraju, a ugrzązłem na dobre w środku tabeli. Jako bezrobotny wysłałem podanie do NK Zagreb - przyjęli mnie z ucałowaniem dłoni. Wnioski pozostawiam Tobie, ale moim zdaniem w 4 sezony (bez większych trofeów) awans z najgorszej drużyny ligi walijskiej do czołowej drużyny ligi chorwackiej to lekka przesada ;)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.03.2016, 13:40

www.rysunkowo.y0.pl - strona z moimi pracami

Rio5fan Partyzant

0

05.03.2016, 14:42    #9

"Viique" napisał:

"Rio5fan" napisał:

Moim zdaniem jeśli liczysz na bardziej realistyczną karierę lepiej poczekać na ofertę od klubu. Jeszcze w FM13 zacząłem swoją przygodę w walijskiej ekstraklasie. W pierwszym sezonie udało mi się uratować przed spadkiem, głównego faworyta do relegacji. W trakcie sezonu złożyłem podanie do St. Patrick's Athletic (czołowa drużyna ligi Irlandzkiej). W pierwszym sezonie nie dało się nic z nimi ugrać, zaś w drugim zdobyłem 2 (lub 3 miejsce). W następnym sezonie mnie wywalili, bo zapowiedziałem zdobycie mistrzostwa kraju, a ugrzązłem na dobre w środku tabeli. Jako bezrobotny wysłałem podanie do NK Zagreb - przyjęli mnie z ucałowaniem dłoni. Wnioski pozostawiam Tobie, ale moim zdaniem w 4 sezony (bez większych trofeów) awans z najgorszej drużyny ligi walijskiej do czołowej drużyny ligi chorwackiej to lekka przesada ;)

Rzeczywiście, to jeszcze bardziej mnie skłania do podjęcia kariery w stylu pasywnym. Po prostu zastanawiałem się, czy czekając na oferty nie popadnę w drugą skrajność, czyli zupełny brak zainteresowania ze strony mocniejszych klubów. Obecnie prowadzę Garbarnię w II lidze, udało się zająć dziesiąte miejsce, mimo przewidywanego spadku. Dostałem nowy kontrakt, więc spokojnie sobie zacznę następny sezon i zobaczę, jak się sytuacja rozwinie. Dzięki za pomoc :)

rafee Młody aktywista

0

09.03.2016, 13:41    #10
do listy krajowych mistrzów dodałbym Union Saint Gilloise z Belgii, obecnie druga liga w Belgii.
jestem idiotą, ale wykształconym idiotą

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution