Strona

Ligi

FM Revolution Polska Liga Update 2018 1.03 Ceyvol | 10.11.2017 18:27 | wersja gry: FM 2018 | kategoria: Ligi

Komentarze do materiału

kondi192 Minister Kultury

Grupa: Moderator
Poziom ostrzeżeń: 0

0

13.03.2018, 23:16    #1
Widziałem i odpisałem :) Plik pobrało Ci normalnie tak jak powinno i teraz instalujesz go tak jak jest to napisane w instrukcji na stronie.

zupkarosyjska Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

19.05.2018, 14:17    #2
Mi też nie działa Puchar, też gram Widzewem wszedłem już do I ligi i nawet Olimpia Elbląg która weszła barażami do I ligi gra a ja nie... da się to jakoś naprawić czy mam spierdolony save i 2 sezony moge sobie wyrzucić w błoto?

ZYG-a Partyzant

0

24.05.2018, 14:15    #3
Będzie jeszcze aktualizacja dodatku dla FM2018 czy skupicie się raczej na dopracowaniu i wydaniu już dodatku do FM19 na jesień?

Z tego co się orientuje to w przyszłym sezonie zmienia się czas trwania zimowego okienka transferowego i terminarz nieco szerszy będzie - przyjemnie by się grało bez tego upychania spotkań co 3 dni.

lucjanos Partyzant

0

29.06.2018, 11:10    #4
To ja także nieśmiało się zapytam, czy jest przewidywany jeszcze update przed startem nowego sezonu ?

kerlon90 Partyzant

0

01.07.2018, 14:17    #5
Gram Widzewem i niestety od 3 sezonów nie gram w Pucharze Polski... da sie to jakoś naprawić???

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

01.07.2018, 15:47    #6

"lucjanos" napisał:

To ja także nieśmiało się zapytam, czy jest przewidywany jeszcze update przed startem nowego sezonu ?

Zaktualizuję spadki i awanse, niestety stan zdrowia nie pozwala mi obecnie na cokolwiek więcej.

"kerlon90" napisał:

Gram Widzewem i niestety od 3 sezonów nie gram w Pucharze Polski... da sie to jakoś naprawić???

O ile dobrze kojarzę, to gwarantowane miejsce w PP ma się dopiero grając w 1. lidze, i to jeśli nie jest się beniaminkiem. Wcześniej to kwestia losowa, imitująca rozstrzygnięcia pucharów okręgowych. Ktoś już to zgłaszał i sprawdzałem to, nie jest to błąd.

//Edytowano 4 razy, ostatni raz 01.07.2018, 15:49

"To jest gad bardziej śliski niż niejeden wąż! Jak będzie w moim wieku to zostanie znanym politykiem."

kerlon90 Partyzant

0

01.07.2018, 19:17    #7

"Ceyvol" napisał:

"kerlon90" napisał:

O ile dobrze kojarzę, to gwarantowane miejsce w PP ma się dopiero grając w 1. lidze, i to jeśli nie jest się beniaminkiem. Wcześniej to kwestia losowa, imitująca rozstrzygnięcia pucharów okręgowych. Ktoś już to zgłaszał i sprawdzałem to, nie jest to błąd.

Ale gram już 3 sezon awansując rok po roku (jestem w 1 lidze), więc to raczej jakis błąd... tylko jak to naprawić ?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.07.2018, 21:10

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

01.07.2018, 21:10    #8
Przecież napisałem wyraźnie "jeśli nie jest się beniaminkiem". Skoro grasz trzeci sezon, to musisz nim być. Beniaminkowe 1. ligi nie mają gwarantowanego miejsca w pierwszej rundzie PP.

Zaufaj mi, już to sprawdzałem u innego gracza, który pisał dokładnie to samo grając ŁKS Łomżą. Po spełnieniu warunków zaczął grał w PP - awansował do Ekstraklasy, ale wystarczy zająć w 1. lidze dowolne miejsce z 1-12.

W 1. rundzie PP bierze udział pierwsza dwunastka 1. ligi z poprzedniego sezonu, oraz połowa uczestników wirtualnej rundy wstępnej, w której grają:
- miejsca 13-18 w 1. lidze z poprzedniego sezonu,
- 18 klubów 2. ligi z poprzedniego sezonu (jesteś wśród nich),
- 16 zwycięzców pucharów okręgowych (FM wybiera po jednym czwartoligowcu z każdego województwa).
FM zwyczajnie symuluje/losuje przejście 20 z 40 tych klubów do 1. rundy. Po prostu nie znalazłeś się w szczęśliwej połowie.

Nie ma żadnego bugu, bo nie może być - Puchar jest nieruszany, to są oryginalne ustawienia gry.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.07.2018, 21:27

"To jest gad bardziej śliski niż niejeden wąż! Jak będzie w moim wieku to zostanie znanym politykiem."

lucjanos Partyzant

0

03.07.2018, 12:43    #9

"Ceyvol"][quote="lucjanos" napisał:

Zaktualizuję spadki i awanse, niestety stan zdrowia nie pozwala mi obecnie na cokolwiek więcej.

Dzięki. Zdrowie jest najważniejsze i tego Ci życzę. Transfery to już Sortitoutsi ogarnie. :)

lucjanos Partyzant

0

17.07.2018, 07:51    #10

"Ceyvol" napisał:

"lucjanos" napisał:

"kerlon90" napisał:

Ceyvol, dasz radę ogarnąć jakoś w najbliższym czasie te spadki i awanse ? Liga zaczyna się za kilka dni i fajnie byłoby znowu zagrać w FM'a.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.