Komentarze do materiału

manau Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

26.07.2019, 09:01    #1
a powiedz mi czy osobowość jest w tej grze ruchoma? czy jak mam gościa co jest powiedzmy "leniwy, amatorski" czy to się za rok czy dwa może zmienić?

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

26.07.2019, 11:41    #2
Mentoring.
twitter.com/Ceyvol

Shrek Partyzant

0

26.07.2019, 12:42    #3

"manau" napisał:

a powiedz mi czy osobowość jest w tej grze ruchoma? czy jak mam gościa co jest powiedzmy "leniwy, amatorski" czy to się za rok czy dwa może zmienić?

Może się zmienić nawet po miesiącu, wszystko zależy od:

no właśnie, czego?

a) najtrafniejszym argumentem byłby ten, który użył Ceywol. Mentoring dużo daje. Musi być skuteczny, co nie zawsze jest proste i mimo, że mam pewne podejrzenia od czego zależy, to nie są to pewniki
b) atrybutów osobowościowych zawodnika - zdarza się, że różnica między zdeterminowanym, a zrównoważonym to zaledwie jeden punkt w determinacji ( bądź jakimkolwiek innym atrybucie). Czyli nawet ogólny charakter drużyny, może mieć wpływ na rozwój zawodnika.
c) ogólny charakter drużyny - im masz więcej zawodników z wysokim atrybutem np ambicja, tym młodzi zawodnicy przebywając z pierwszą drużyną także ten atrybut poprawiają - oczywiście dużo wolniej niż w przypadku mentoringu, ale za to wszyscy - na zasadzie średnia wysokość ambicji w zespole to powiedzmy 14, dlatego też ambicja zawodnika będącego na początku na poziomie 5, będzie wzrastać aż do poziomu 14. Nie stanie się to w miesiąc, czy w dwa, ale już patrząc na rok, czy dwa lata może ona tyle wynieść. O ile zawodnik odnajdzie się w grupie - wychowankowie mają łatwiej, niż sprowadzeni zawodnicy.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.07.2019, 12:50

bazaFMtojaja Partyzant

0

09.08.2019, 15:47    #4
shreq
spoko, spoko. czegos sie w koncu troche dowiezialem nowego.
tej, na tej stronce mfm uzytkownicy sa niespelna inteligentni inaczej czy tam panuje jakis kult przegrywow co czcczą tego smiesznego redaktora? nie wiem ocb tam , ale zrównoważeni to oni tam nie są, albo to jakieś dzieciaki. widziałem że brałeś udział w dyskusji (akcja kubol). heheh

Shrek Partyzant

0

11.08.2019, 11:41    #5
@bazaFmtojaja - cieszę się, że komus się to przydało do czegoś.

Co do dyskusji na MFMie to proponuje tam ją przenieść, a na przyszłość nie łączyć wątków z jednej strony na drugiej.

myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

0

30.08.2019, 16:40    #6
git art :) robiłem podobnie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2019 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.