Depesze

Depesza #17200 - FC Blue Boys Muhlenbach, FM 2018 matg87 | 09.10.2018 18:08 Puchary kończymy tym razem na II rundzie eliminacji.

Komentarze do materiału

vicomino Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

09.10.2018, 21:40    #1
Szkoda ale i tak leciałeś na farcie :) Ja wiem że w Luxemburgu żyją szczęśliwi ludzie i kasy nie liczą (chyba że zawodowo w pracy w banku) ale jestem ciekaw jaki masz teraz stan konta? Ciągle nie możesz przejść na jakieś zawodowstwo?

matg87 Partyzant

0

10.10.2018, 08:01    #2
Ten mecz w Szwecji to taki fart jakich mało ;) Po odpadnięciu z pucharów stan konta to 690 tys. EUR. Status półprofesjonalny i mogę dawać nadal tylko kontrakty czasowe (mimo iż przy takim samym statusie np. Dudenlage płaci normalnie miesięczne pensje). Max co mogę zaoferować piłkarzowi obecnie to premia 380 EUR za mecz + dodatki za gola/czyste konto czy niewykorzystanego rezerwowego.

matg87 Partyzant

0

10.10.2018, 08:01    #3
Ten mecz w Szwecji to taki fart jakich mało ;) Po odpadnięciu z pucharów stan konta to 690 tys. EUR. Status półprofesjonalny i mogę dawać nadal tylko kontrakty czasowe (mimo iż przy takim samym statusie np. Dudenlage płaci normalnie miesięczne pensje). Max co mogę zaoferować piłkarzowi obecnie to premia 380 EUR za mecz + dodatki za gola/czyste konto czy niewykorzystanego rezerwowego.

vicomino Partyzant

0

10.10.2018, 20:52    #4
Kurde, słabo. Tworzy to chyba specyficzną rozgrywkę bo w kraju jeszcze powalczysz ale w Europie, a to jest przecież sól każdego menago w FM-ie :) to już szans wielkich nie ma. Ciekawe ile sezonów trzeba rozegrać by to się zmieniło.

matg87 Partyzant

0

11.10.2018, 08:46    #5
Teraz już w kraju reputacja lepsza, więc co okienko nie muszę wymieniać połowy składu, odchodzi maks 2 zawodników skuszonych przez konkurencje. Stały przychód w sezonie to ok. 400 tys. EUR (ok. 100 za TV, ok 80 za podium ligowe i 220 za odpadnięcie w 1 rundzie eliminacji LE), dziwne, że to nie wystarcza wg zarządu na status profesjonalny. No nic, walczymy dalej ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.