Depesze

Depesza #16993 - Korona Kielce, FM 2018 koronka | 07.02.2018 00:02 A więc zaskoczę Was. Wczoraj pisałem, że przeniosłem się po 2 latach do Feyenoordu. Jednak po analizie składu, finansów i wszystkiego co osiągnąłem w Koronie stwierdziłem, że popełniłem błąd. Wróciłem, przeprowadziłem mega transfery, szybki awans do LM, pozycja lidera, Stępiński 13 br w 10 meczach. Wszystko wygląda idealnie i oby tak zostało. Zespół zgrany i klepie tak piłką, że aż miło dla oka.

Komentarze do materiału

Elder Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

07.02.2018, 09:06    #1
brak zespołu rezerw zniechęcił co? nie dziwię się sam bym nie chciał grać bez drugiego zespołu. może po sezonie rozejrzysz się za jakimś innym klubem? może w Niemczech będzie coś ciekawego albo we Francji

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution