Depesze

Depesza #16607 - Wisła Kraków, FM 2018 SuperZiemniak | 18.11.2017 22:06 Przedłużyłem kontrakt o kolejne dwa lata. Zobaczymy, czy uda się go wypełnić.

Komentarze do materiału

romantico Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

18.11.2017, 23:43    #1
ziemniak, opisz jak wrażenia z gry?

SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Grupa: Moderator
Poziom ostrzeżeń: 0

0

19.11.2017, 11:01    #2
Tak pokrótce: zmiany kosmetyczne i dodatki w menu głównie na plus. Dynamics faktycznie jest dosyć ważne, łatwiej kłótnią lub słabym wynikiem utrudnić sobie życie. Centrum medyczne coś dodaje, ale niezbyt dużo. Jako ciekawostka spoko. Scouting to już inne kalosze – trzeba sporo czasu poświęcić, żeby się połapać, a nadal nie wiem, jak się liczą pakiety w stosunku do budżetu scoutingu. Na minus odprawy taktyczne. Nic kompletnie nie wnoszą oprócz klikania.
Co do silnika – z początku wydawało mi się, że to po prostu silnik z FM 16 (błędy z przyznawaniem asyst, strzały z okolic 20 metrów idące w aut), ale z bardziej ogarniętymi skrzydłowymi (mniej asyst z dośrodkowań) i bocznymi obrońcami (wreszcie nie są bogami). Jednak im dalej w las, tym lepiej mi się gra, błędy silnika się już zbyt często nie zdarzają.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution